logo
CZ Lng RU Lng

 

 

 

Váš domov. Váš Svět.

 

Jste fyzická či právnická osoba a vlastníte činžovní dům? Naše dceřiná společnost Elli-Invest s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti správy nemovitostí. Mezi hlavní činnosti patří starost o pronájmy bytů a nebytových prostor (zajištění spolehlivého nájemníka, administrace spojená s pronájmem bytu, kontrola a zajištění včasného hrazení nájmu na účet pronajímatele, vystěhování nespolehlivého nájemníka, uvedení bytu do původního stavu apod.).

 

HOME STAGING A SPRÁVA

 

Zajišťujeme veškeré služby týkající se správy domů včetně souvisejícího právního servisu.

 

Poskytujeme správu nemovitostí ve vlastnictví měst, ale také ve vlastnictví soukromých osob nebo jiných právních subjektů (např. družstev, společenství vlastníků, sdružení spoluvlastníků apod.).

 

Správu objektu provádíme dle požadavků vlastníka a v souladu s mandátní smlouvou uzavřenou s vlastníkem nemovitosti. Ve prospěch vlastníků nemovitostí se snažíme řešit i nájemníky – neplatiče. I v této oblasti již máme velmi bohaté zkušenosti.

 

Snažíme se o to, aby klienti byli maximálně spokojeni a mohli si sami určit rozsah služeb, které pro ně budeme zajišťovat. Na základě jejich požadavku uzavíráme individuálně mandátní smlouvy a to dle jejich požadavků. 

 

 

Vážení přátelé a klienti, dovolujeme si Vám jménem naší realitní kanceláře představit novou a vysoce specializovanou službu HOME STAGING. Tato služba je hojně využívána v zemích jako jsou Spojené státy americké nebo Velká Británie, kde právě zkušená homestagerka z našich řad dříve působila.

 

Tento exklusivní a vysoce rentabilní koncept zaručuje výnosný a efektivní prodej či pronájem nemovitosti, neboť její prezentace je nesmírně důležitá a většina kupujících dá na svůj první dojem.

 

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit a my Vám rádi sjednáme s naší agentkou konzultaci.

 

Ellington s. r. o.

Křižíkova 226/16

186 00 Praha 8

ZÁKAZNICKÁ LINKA

775 981 516

 email: info@elli-real.cz

 

(c) 2006 - 2019 all rights reserved Ellington s.r.o. | Prodej a pronájem nemovitostí bez starostí | Created by rakos-sluzby.cz